Kontakt

Vill du komma i kontakt med RådRum? Hör av dig till oss!

 

Samordnare

 

Ayman Adel Amin, samordnare Stockholm, ayman.amin@manniskohjalp.se

Vakant , samordnare Rosengård Folkets Hus,

Maria Fagerberg, samordnare Malmö Stadsbiblioteket & Garaget, maria.fagerberg@manniskohjalp.se

Peter Strömberg, samordnare Lund, Eslöv, Höör, Hörby, peter.stromberg@manniskohjalp.se

Tagreed Eid, samordnare Simrishamn, tagreed.eid@hutskane.se

Yaser Al Kafri, samordnare Kristianstad, yaser.radrum@gmail.com

 

Arbetsgrupp

Magnus Strand, projektledare, 0707-67 11 03, magnus.strand@hutskane.se

Vakant, biträdande projektledare Malmö Stad,

Ann-Christine Lundkvist, projektpartner, 044-30 93 238, Ann-Christine.Lundkvist@skane.se

Viktoria Wågert, utbildningsansvarig Skåne, 040-664 56 97, viktoria.wagert@sensus.se

Abdurahim Ali Jami, utbildningsansvarig Stockholm, 0728-53 63 87, abdu.ali@sensus.se

Anna Wikman, delprojektledare RådRum Stockholm, 072-572 66 61, anna.wikman@sensus.se

Kaj Svensson, kommunikatör, 076-393 88 41, kaj.svensson@hutskane.se